„Kalba gimtoji – širdy manojoj“

Šių metų balandžio mėnesį priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rima Žiaukienė ir vyresnioji logopedė Vilma Sudžiuvienė dalyvavo tarptautiniame kūrybiniame – meniniame projekte „Kalba gimtoji – širdy manojoj“. Šis projektas pagrįstas etnokultūrinio ugdymo siekiais ir skirtas Pasaulio lietuvių metams paminėti. Jo tikslas – nuo mažens tobulinti ir ugdyti gimtąją kalbą, skatinti kūrybiškumą.

Projekte dalyvavo „Lašelių“ grupės priešmokyklinukai Elzė Urbutytė, Benas Pribušauskas, Jokūbas Sirtautas, Vakarė Kuzminskaitė, Elzė Rusteikaitė-Balsevičiūtė ir Rusnė Kavaliauskaitė.

Elzė ir Benas, Vakarė ir Jokūbas kūrė pasakojimus iš paveikslėlių rinkinio „Sudėk ir papasakok“. Vaikai išsirinko norimą situaciją, paveikslėlius dėliojo įvykių seka ir sukurtus  pasakojimus sekė grupės draugams.