Nuotolinis ugdymas

Mieli tėveliai,

vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372 „Dėl rekomendacijų dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu patvirtinimo“, nuo kovo 30 dienos pradedame nuotolinį vaikų ugdymą.

Kaip vyks nuotolinis ugdymas lopšelyje-darželyje „Vaikystė“?

• Pirmadieniais savaitės tema bus paskelbta darželio Facebook paskyroje. Mokytojai kiekvienos grupės uždaroje Facebook paskyroje pateiks savaitės užduotis (bus pateiktos skirtingo sudėtingumo užduotys, kurias bus galima pasirinkti).
  • Temos ir užduotys bus skirtingos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams.
  • Užduotis galite atlikti Jums patogiu laiku per savaitę. Kiekvieną savaitę bus nagrinėjama kita tema.
  • Mokytojos susisieks su vaikais ir Jumis Jums patogiu būdu (telefonu, messenger’iu, facebook’u ar kt.) aptarti kaip sekasi, kokių klausimų kyla. Dėl bendravimo laiko ir būdo kiekvienos grupės mokytoja tarsis su savo grupės tėveliais.
  • Atliktų darbelių, užduotėlių nuotraukas prašome siųsti mokytojams į uždaras facebook’o grupes arba messenger’į. Labai lauksime, nes mums labai svarbu sužinoti, kaip Jums sekėsi.

Kilus klausimams kreipkitės į grupių mokytojas, direktoriaus pavaduotoją ugdymui  Almą Sungailienę (el.p.almasungailiene@gmail.com), direktorę  Neringą Vaicekauskienę (el.p. n.vaicekauskiene@gmail.com). Iškilus nesklandumams dėl technologijų, galite konsultuotis su „Vaikystės“ projektų vadove, nuotolinio ugdymo IKT koordinatore Ingrida Neliupšiene (el. p. ingrida.neliupsiene@gmail.com).

Mieli tėveliai, vaikams reikės Jūsų pagalbos, todėl labai tikimės  geranoriško ir šilto bendradarbiavimo.

Direktorė Neringa ir „Vaikystės“ bendruomenė