Informacija apie atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą pasikeitimą

Informuojame, kad vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2023 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. TS-191 „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 29 d. sprendimo Nr. TS-247 „Dėl Atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą Kėdainių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. keičiasi atlyginimo dydis už vaikų išlaikymą Kėdainių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose. Tėvai (globėjai), kurių vaikai ugdomi pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas ikimokyklinio ugdymo įstaigose mokės 20 procentų bazinės socialinės išmokos dydžio fiksuotą mėnesinį atlyginimą, nepriklausomai nuo to, kiek dienų vaikai lankė.

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. fiksuotas mėnesinis atlyginimas – 9,80 Eur.